GURBETÇİLERİMİZE KAMPANYA

Sadece Avrupa da yaşayan gurbetçilerimizin tatil de İzmir Havaalanı Araba Kiralama ihtiyacına çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir firma olan ABONE RENT A CAR yurt içi araba kiralaması yapmamaktadır.

MENÜLER
HABERLER
BLOGLAR
FİLO KİRALAMA
Gurbetçilerimize Kampanya
Sadece Avrupa da yaşayan gurbetçilerimizin tatil de İzmir Havaalanı Araba Kiralama ihtiyacına çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir firma olan ABONE RENT A CAR yurt içi araba kiralaması yapmamaktadır.
Almanya, Belçika, Danimarka, Hollanda, Fransa, İngiltere vs. ülkelerde yaşayan ve tatil için Türkiye ye gelen gurbetçi vatandaşlarımızın İzmir havaalanında araba kiralama konusunda yaşadıkları problemleri görmekteyiz.
Aile olarak maddi imkanlarını zorlayarak memleketlerine izine gelen gurbetci vatandaşlarımız huzurlu ve ekonomik bir tatil geçirmek istemektedir. Fakat tatilde kullanmak için kiraladıkları araba da sorun ve sıkıntılar yaşamakta ve profesyonel bir firma ile çalışmadıklarından dolayı hem daha eski araçlar hemde daha pahalı bir tatil gecirmekte ve ayrıca tatil süresinde bir çok problem ile uğraşmaktadırlar. 
Abone rent a car olarak tatil süresince siz misafirlerimizi rahat ettirmek için çalışmaktayız. Her yıl arabalarımızın modeli yenilenmekte, bakımları yetkili servislerde yapılmakta ve isteyen müşterilerimize Full Kasko hizmeti verilmektedir.
Tatil de problem yaşamamak için  ABONE rent a car ile iletişime geçebilirsiniz. 
Farkımızı tanıştıktan ve firmamızdan araba kiraladıktan sonra anlayacak ve bizden vaz geçemeyeceksiniz.