GENİŞ AİLE ARAÇLARI HAZIR

ABONE Rent a car geniş aileler için rahat ve ferah 2023 model araçlar hazırladı. Artık valizlerimiz arabaya sığmıyor diye düşünmeyin, tüm eşyalarınızı getirebilirsiniz. Yep yeni bakımlı ve temiz araçlar ile huzurlu ve güvenli araba kiralama fırsatı için b

MENÜLER
HABERLER
BLOGLAR
FİLO KİRALAMA
2023 MODELyeni ve kaskolu araçlar
ABONE Rent a car geniş aileler için rahat ve ferah 2023 model araçlar hazırladı. Artık valizlerimiz arabaya sığmıyor diye düşünmeyin, tüm eşyalarınızı getirebilirsiniz. Yep yeni bakımlı ve temiz araçlar ile huzurlu ve güvenli araba kiralama fırsatı için bizi arayın. Uygun fiyatlar ile kolay rezervasyon yapın. İzmir Havalimanı geniş aile aracı kiralama fırsatını kaçırmayın.

2023 model Renault Express ve Ford Courier marka araçlar filomuza dahil edilmiştir. Kaskolu ve yeni bir araç kiralamak için doğru adres. Kalabalık aileler için geniş ve ferah bir kullanım alanı sunan Renault Express araçlar düşük yakıt tüketimi ve uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Tüm gurbetçi yolcularımızın yaşadığı araca valizlerin  sığmaması derdine bir son veriyoruz ve artık bagaj yetmiyor derdini bitiriyoruz. Artık istediğiniz kadar valiz getirebilirsiniz.

Şimdiden iyi tatiller.